Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X

Katalog ICT řešení

Název společnosti: AIMTEC a. s.
Web: www.aimtec.cz
Název služby:
Kategorie: Implementace informačních systémů
Kontakt: Web: www.aimtec.cz , www.aimagazine.cz , e-mail: aimtec@aimtec.cz, tel.: +420 377 225 215, fax: +420 377 221 732
Případové studie:
Download:
Video:


Společnost AIMTEC je úspěšná, rychle rostoucí česká společnost s globál‑ním přesahem. Sídlo firmy s klíčovým týmem se nachází v Plzni, odkud zkušení zaměstnanci zajišťují plnou podporu zákazníkům s pobočkami po celém světě, například v Evropě, USA, Číně nebo Africe. AIMTEC je lídrem na trhu v oblasti poskytování IT řešení pro automobilový průmysl a výrobní společnosti. Dodává produkty a služby také logistickým a distribučním firmám. Již dvacet let jim pomáhá nalézat a zavádět optimální hodnotová řešení postavená na moderních technologiích, pomocí kterých zvyšují svou konkurenceschopnost.

AIMTEC posouvá hranice využití IT systémů pro zlepšování výroby a logistiky v oblastech, které jsou pro firmy zdrojem úspor a výdělků. Společnost své služby, produkty, přístupy a řešení neustále vyvíjí a postupně zlepšuje. AIMTEC vyrostl na projektech pro tak náročný segment, jakým je automobilová výroba. V současné době uskutečňuje na zahraničních trzích nejvíce projektů právě v této oblasti. Vytváří řešení pro osm společností z deseti světových automobilových dodavatelů.

 

Klienti/reference: Denso, IAC Group, Lear, Eissmann, Delphi, Matador, Magna, Dongwon, Tokai Rika, Gumotex, Steel Center Europe, Sumisho, TRCZ, EFAFLEX, Robert Bosch, Plzeňský Prazdroj, Pivovary Staropramen, Karlovarská Becherovka, Adler, KOH ‑I ‑NOOR, Bella, DHL, NIKA, HAUK, Daikin, Rotarex, KBA Grafitec, SAPE Bohemia, LUKOV Plast, CEVA, Ewals Cargo Care, VPS Logistics, Metrans, Pepsi, Škoda Transportation, Škoda Electric, Alfmeier, COVERIS, Seoyon, Agel, Sportisimo, A3 Sport.