Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X

Katalog ICT řešení

Název společnosti: GOPAS, a.s.
Web: www.gopas.cz
Název služby: Počítačová škola Gopas
Kategorie: Školení a konzultační služby
Kontakt: Web: www.gopas.cz , e -mail: info@gopas.cz; infoB@gopas.cz, tel.: +420 234 064 100 (Praha), +420 542 219 935 (Brno)
Případové studie:
Download:
Video:


Počítačová škola Gopas

GOPAS, a.s., je největším poskytovatelem školení v oblasti IT a manažerských dovedností v ČR a SR. Ve svých pobočkách v Praze, Brně a Bratislavě poskytuje kurzy jak pro úplné začátečníky, tak i vysoce profilované IT specialisty.

GOPAS poskytuje vlastní druhy garancí:

  • Garance získaných vědomostí – možnost zopakovat si již absolvovaný kurz ještě jednou zcela zdarma
  • Garance termínů konání kurzů – záruka 100% konání kurzu v objednaném termínu
  • Garance know‑how – garance proškolení nového zaměstnance za odcházejícího zdarma

GOPAS je též pořadatelem seminářů a řady konferencí, jako jsou největší IT odborná konference TechEd ‑DevCon či bezpečnostní konference HackerFest. Java vývojáři se mohou těšit na konferenci JavaDays a například v Brně GOPAS pořádá G2B•TechEd tzv. brněnský TechEd. GOPAS disponuje vlastním vývojářským oddělením elearningu, kde vzniká celá řada samostudijních kurzů zaměřených na Microsoft Office.

GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle, EC Council, Adobe, IREB, SUSE, EDB, ITpreneurs, BCS pro autorizovaná školení PRINCE2 a ITIL a mnoha dalších.

GOPAS je autorizovaným testovacím střediskem Prometric, KRYTERION a NCS Pearson VUE a testovacím centrem pro získání certifikátů MOS. Zároveň je akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL a ECDL Advanced.