Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X

Katalog ICT řešení

Název společnosti: U & SLUNO a.s.
Web: www.u-sluno.cz
Název služby: Poradenství, Zakázkový vývoj, Podpora
Kategorie: Implementace informačních systémů
Kontakt: Web: www.u ‑sluno.eu, e-mail: u ‑sluno@u ‑sluno.cz, tel.: +420 596 101 511
Případové studie:
Download:
Video:


Společnost U & SLUNO byla založena roku 1991 a je ryze českou firmou. Patříme k předním poskytovatelům informačních technologií a poradenských služeb pro retail, logistiku a distribuci. Přinášíme inovativní řešení s důrazem na jejich vysokou přidanou hodnotu a rychlou návratnost investice.

Specializujeme se zejména na vývoj a instalaci informačních systémů a oborových aplikací, které podporují jak manažerské a řídicí procesy, tak i obchodní nebo logistické operace napříč celou společností. Zaměřujeme se i na zvyšování výkonnosti a efektivní využívání IT technologií v těchto oblastech a zároveň hledáme cesty vedoucí ke snížení nákladů na jejich provoz.

S informačními technologiemi jsou úzce spjaty i klíčové služby. Klientům poskytujeme poradenské služby a analýzy firemních procesů s vyhodnocením současného stavu a návrhem budoucích postupů včetně jejich následné realizace.

Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Chorvatska, Polska, Maďarska, Ukrajiny a Ruska. Kromě hlavního sídla v Ostravě máme i obchodní pobočku v Praze, dceřinou firmu v Bratislavě a trvalé zastoupení na Ukrajině. Jsme certifikovaným Oracle Gold Partnerem a členy mnoha profesních svazů a organizací.

Mezi naše zákazníky se řadí společnosti AHOLD Czech Republic, APLINE PRO, DATART INTERNATIONAL, DLC Napajedla, Fozzy Group, JAS ČR, NAY, PRIOR Czech Republic, ROSSMANN, Tesco Stores ČR a mnoho dalších.