Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X

Katalog ICT řešení

Název společnosti: ČD - Telematika a.s.
Web: www.cdt.cz
Název služby: ČDT-Serverhousing
Kategorie: Služby outsourcovaného IT
Kontakt: www.cdt.cz , poptavka@cdt.cz, +420 972 225 555
Případové studie:
Download: http://www.cdt.cz/cz/cdt-datacentrum-1058/
Video:


Bezpečí pro vaše data

Třetí datové centrum společnosti ČD - Telematika nabízí více než 100 rackových pozic. Je připojeno k vlastní, druhé nejrozsáhlejší optické síti v ČR z několika nezávislých směrů. Prostor je projektován na stupeň utajení DŮVĚRNÉ, ve specifikaci TIER III s dostatkem bezpečnostních prvků. Přístup oprávněných osob je umožněn 24 hodin denně a součástí provozu je i nepřetržitá podpora dohledového centra. Budova je součástí kritické infrastruktury státu v mimo záplavové oblasti a s dobrou dostupností MHD.

Služba ČDT- Serverhousing umožňuje umístit IT nebo přenosové technologie nejnáročnějších zákazníků z řad velkých společností, operátorů i státní správy. Poskytované služby jsou garantovány SLA.

ČD - Telematika poskytuje ICT řešení a služby v oblasti správy, údržby a výstavby telekomunikačních systémů. Významnou část svých obchodních aktivit směřuje do telekomunikačního sektoru, kde působí jako dodavatel velkoobchodních datových, internetových a hlasových služeb. Vlastní optická infrastruktura má přenosovou kapacitu až 80 x 10 Gbps a více než 500 přípojných bodů. Servis a další specializované úkony provádějí vysoce odborní technici na více než 40 pracovištích v ČR. Služby společnosti ČD - Telematika jsou procesně zajišťovány dle několika systémů kvality.