Tato stránka používá cookies. Můžete změnit nastavení ve svém prohlížeči. Přečtěte si více o naší Cookie Policy.
X

Katalog ICT řešení

Název společnosti: K2 atmitec s.r.o.
Web: www.k2.cz
Název služby: Informační systém K2
Kategorie: Implementace informačních systémů
Kontakt: Web: www.k2.cz Tel.: 595 135 108 E-mail: k2@k2.cz
Případové studie: http://data.computerworld.cz/file/it_sluzby/pripadova_studie/k2-atmitec-s-r-o_58_05aebbiomac-informacni-system-k2-pomaha-zasobovat-ceske-spotrebitele-palivy-z-biomasy-pdf.pdf
Download:
Video: https://k2atmitec.wistia.com/medias/vlkgv7dkfw


Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a od této doby se intenzivně věnuje oblasti firemního IT. Primárně se zaměřujeme na vývoj a implementaci Informačního systému K2, tedy ERP / CRM řešení pro podporu, řízení a kontrolu firemních procesů.

Informační systém K2 díky více než sedmi stovkám individuálních implementací v různých zemích světa používá v desktopové, webové, tabletové či mobilní aplikaci téměř 20 000 uživatelů. Na systém se pak nabalují ostatní služby v oblasti projektových činností, analytických služeb, HW vybavení, konektivity, sítí, cloudu a služeb datového centra.

Oproti konkurenci vynikáme šířkou standardního řešení. Systém je navíc naprosto otevřený a umožňuje našim zákazníkům napojovat na něj i svá řešení či řešení třetích stran; k dispozici mají stejné vývojové prostředí jako naši konzultanti.

Významnou výhodou je i to, že nedělíme týmy na implementační a servisní – o řešení se vždy stará stejný tým, který měl na starost implementaci. V následném servisu tak mají konzultanti vždy přehled o nasazeném řešení a úpravy jsou tak rychlejší, stabilnější a levnější. Týmy mají již přes 10 let stejné leadery s nadoborovými zkušenostmi a jejich péče si váží i naši klienti - 97,2 % našich zákazníků je s našimi službami spokojeno.

Společnost K2 atmitec je zakládajícím členem ICT unie, má personální zastoupení v předsednictvu ICT clusteru a je partnerem UX asociace, kde se snaží propagovat prouživatelský přístup k návrhu uživatelského rozhraní ERP systémů.